0
0

تنظیمات قالب

درباره ما

نویسنده: مدیریت سایت 01 خرداد 1398
به سایت پوشاک جین لینایس خوش آمدید

وب سایت لینایس از سال 1397 با مدیریت خانم مینا نوید کورایم  ( شخص حقیقی ) فعالیت خود را در زمینه تولید و فروش محصولات جین آغاز نموده

هدف مجموعه جین لینایس به عنوان یک خرده فروش (Retailer) در بخش مد و پوشاک با سبک Casual، ایجاد ارتباط و خلق ارزش برای مشتریان است.
با توجه به اینکه در بخش Retail هیجان و احساس ، محور اصلی ارتباط است، جین لینایس معتقد به ایجاد ارتباط با جامعه از هر طریقی برای اضافه نمودن عضو جدید به خانواده اش است.
در این راستا جین لینایس سعی بر ایجاد حس مطلوب درباره برند با شناسائی نقاط ارتباطی (Touch Points) با اجرای صحیح یک صحنه نمایش خاطره انگیز برای اعضای خانواده اش در فضاهای با استانداردهای بین المللی و چند ملیتی نموده است و با قابلیت ایجاد تنوع در رنگ و مدل‌ها ،حس جوانی و به روز و راحت بودن را بوجود آورده است.
از آنجایی که می دانیم برای تکامل، تغییر در هر زمانی اصلی اجتناب ناپذیر است، سعی بر آن داشته ایم تا با ایجاد فضاهای جدید مانند برند بال کافه و اضافه نمودن برندهای پوشاک Baleno و SAMUEL & KEVIN حس تمایز و ارزش جدیدی را برای ایرانیان فراهم نماییم و همچنین گستره فعالیتش را نیز با توجه به تغییر Lifestyle در جامعه و کمبود زمان در زندگی روزمره فضای خرید Online را توسط سایت www.leenice.ir ایجاد نموده ایم.